STILINGA, ATSAKINGA, SUMANI

Daiktų dalinimosi, pataisymo, perdarymo ir pakartotinio naudojimo skatinimo iniciatyvų tarpe –


vad. STILIAUS MAINŲ VAKARĖLIAI


Pagrindinė renginio žinutė: stilinga, atsakinga, sumani, laiminga.

Stiliaus mainų vakarėliuose kviečiame moteris palaikyti atsakingo vartojimo nuostatas, pažaisti su stiliumi, įnešti daugiau spalvų į garderobą, išsikeisti pabodusį į nematytą, atnaujinti ir atsinaujinti, įdomiai ir smagiai leidžiant laiką.

Dažnos mūsų spintoje pasitaiko daiktų – sąžinės priekaištų (pabodusių, džiaugsmo nebekeliančių, pirktų specialiai šventei, dėvėtų vos kartą, įsigytų neapgalvotai, netinkančių ir nebepatinkančių, bet per brangių atsisakyti…)? Suteikime galimybę pamirštiems vėl tapti mylimais! Atrinktus nereikalingus kokybiškus, antros galimybės nusipelniusius daiktus mainykime, pataisykime, perdarykime, dovanokime.

2   1

Foto: Robert Dakševič (Laikasdabar)

Renginių metu kalbamės apie tamsiąją vartojimo pusę, galimybes gyventi kitaip, dalinamės patirtimis, kaip išlikti stilingoms, tuo pačiu nepasiklysti mados karuselėse, kaip atsakingai rinktis naujus daiktus, kaip nekaupti ir neapsikrauti, tačiau visada rasti, ką apsirengti. Stiliaus žinovai konsultuoja tinkančio garderobo paieškai, dalinasi praktinėmis gudrybėmis, kaip išnaudoti mūsų spintų lobyną. Specialistai pataria, kaip pataisyti, persiūti ir perdaryti pamėgtus daiktus. O mes “medžiojame”, matuojamės, deramės ir mainomės, taip eksperimentuodamos tiek su savo įpročiais, tiek stiliumi.

kvietimas_2016-11-08


Norėtumėte dalyvauti, suorganizuoti tokį renginį savo draugių ar veiklos bendraminčių kompanijai?  Galėtumėte prisidėti prie renginio organizavimo ar savanoriauti jo metu? – SUSISIEKITE mūsų kontaktais.


(Re)partneriai (2016 m. lapkritis)